Wyniki wyszukiwania dla frazy: modu

Liczba znalezionych wiadomości: 5

 • 2011-03-04 | Komentarze: 0

  Zostań małym DESIGNEREM – kreatywny konkurs dla dzieci

  Konkurs firmy KLUDI i portalu domplusdom.pl „Zostań małym DESIGNEREM” adresowany jest do dzieci w wieku do 12 lat. Głównym zadaniem jest stworzenie dowolną techniką, pracy przedstawiającej domowe źródło wody. Prace w formie elektronicznej należy przysyłać za pomocą formularza konkursowego zamieszczonego na portalu domplusdom.pl, od 1 marca do 30 kwietnia 2011.

 • 2009-06-27 | Komentarze: 0

  Bite dzieci widzą świat inaczej...

  23 czerwca 2009 ruszył drugi etap ogólnopolskiej kampanii społecznej „Dzieciństwo bez przemocy”, której celem jest przeciwdziałanie stosowaniu kar fizycznych wobec dzieci. Organizatorami akcji pod hasłem „Bite dzieci widzą świat inaczej” są Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Fundacja Dzieci Niczyje. Partnerem kampanii jest Pogotowie dla Ofiar Przemocy Niebieska Linia IPZ, a patronuje jej PARPA, która osiem lat temu zainicjowała pierwszy etap „Dzieciństwa bez przemocy”.

 • 2008-08-21 | Komentarze: 1

  Klocki: jedne z najpopularniejszych dziecięcych zabawek

  Klocki to jedna z najpopularniejszych dziecięcych zabawek. Ceramiczne znano już w Mezopotamii. Do dziecinnych pokoików na stałe trafiły na przełomie XVIII i XIX w., kiedy to niemiecki pedagog zaprojektował komplet brył z kamienia, które od jego nazwiska nazwano cegiełkami Tillicha.

 • 2007-09-04 | Komentarze: 0

  Jakie meble wybrać do pokoju dziecięcego?

  Jak umeblować pokój dziecięcy? Producenci mebli dziecięcych i młodzieżowych oferują szeroką gamę kolekcji i ciekawych rozwiązań.

 • 2001-04-25 | Komentarze: 0

  Katalog “Rehabilitacja 2001" - informacje dotyczące osób niepełnosprawnych...

  Katalog porusza tematykę rehabilitacji społecznej, fizycznej oraz psychicznej i jest kompleksowym zbiorem informacji dotyczących osób niepełnosprawnych, a także przedstawia bogatą ofertę usług rehabilitacyjnych i różnorodnych rozwiązań technicznych ułatwiających funkcjonowanie osób z różnymi deficytami. Zawarte w Katalogu aktualne i rzetelne informacje na temat usług i produktów z branży rehabilitacyjnej, a także cenne informacje na temat zasad i procedury występowania o środki finansowe na cele rehabilitacyjne wraz z adresami instytucji decydujących o przydziale środków, stanowią specyficzny poradnik do poruszania się w gąszczu przepisów i ustaw. Katalog podzielony jest na dwie części – informacyjną i reklamową.

Strona 1 z 1
 1