Wyniki wyszukiwania dla frazy: import

Liczba znalezionych wiadomości: 56

 • 2011-05-31 | Komentarze: 0

  Szanse rozwoju współpracy gospodarczej z Chinami

  Jak z sukcesem inwestować w Chinach? Czy trudno jest nawiązać kontakty z chińskimi partnerami biznesowymi? Co należy wiedzieć importując towary z Chin, a także eksportując do Chin? Na te i inne zagadnienia znajdą odpowiedź polscy przedsiębiorcy biorąc udział w konferencjach prowadzonych przez ekspertów podczas sympozjum biznesowego towarzyszącego Targom China Expo Poland 2011. Z kolei goście z Chin przyjeżdżający specjalnie na to wydarzenie, będą mogli uczestniczyć w konferencjach odpowiadających na pytanie, jak inwestować w Polsce, prezentujących korzyści z tego wynikające i aktualne możliwości inwestycyjne w naszym kraju. Targi organizowane są we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą i PAIiIZ oraz uznaną chińską organizacją biznesową China International Center for Economic and Technical Exchanges (CICETE). Honorowe patronaty nad pierwszą edycją China Expo Poland 2011 objęli Waldemar Pawlak, Minister Gospodarki, Cezary Grabarczyk, Minister Infrastruktury oraz Katarzyna Sobierajska, Wiceminister Sportu i Turystyki. China Expo 2011 odbędzie się w dniach 8-10 września w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

 • 2011-05-16 | Komentarze: 0

  Jak wybierać bezpieczne zabawki dla dzieci?

  Dla nikogo nie jest tajemnicą, że dzieci bardzo lubią różnego rodzaju zabawki. Kupują je im nie tylko rodzice, ale także dalsza i bliższa rodzina. Takie zakupy są tak popularne, zwłaszcza, gdy dziecko jest bardzo małe, że każda wizyta członka rodziny lub osoby znajomej wiąże się z podarowaniem nowej zabawki. Nie da się ukryć, że takie podarunki są mile widziane przez maluchy. Zabawki uczą, bawią oraz towarzyszą dziecku w wielu sytuacjach codziennego życia. Zabawki coraz częściej nie tylko bawią i uczą, ale także rozwijają zmysły dziecka. Nabywa ono podstawowych umiejętności, właściwych dla jego wieku i stopnia rozwoju. Niemowlak rozwija swój wzrok i słuch, a starsze dziecko uczy się rozpoznawać litery, liczyć i określać funkcje różnych przedmiotów. Wybierając konkretną zabawkę rodzice muszą kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem dziecka, które będzie się nią bawiło. Wygląd i cena powinny zdecydowanie odejść na dalszy plan. Na bezpieczeństwo składa się jednak kilka ważnych aspektów, które trzeba starannie rozważyć przed zakupem lub podczas wyboru zabawki.

 • 2011-03-18 | Komentarze: 0

  Dla dziecka i matki w Targach Kielce

  II Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA (1-3 kwietnia 2011)

 • 2011-02-28 | Komentarze: 0

  Ekologiczne zabawki – ważne jakie, a nie skąd i za ile

  Moda na zabawki ekologiczne zapanowała na całego. Nie ma właściwie już producenta czy dystrybutora, który by nie reklamował swoich zabawek, jako ekologicznych. Często zabawki ekologiczne przeciwstawiane są tanim zabawkom importowanym najczęściej z Chin. Wydaje się, że to niesprawiedliwe postawienie sprawy, ponieważ w przypadku zabawek ekologicznych ważniejsze są pewne ustalone kryteria potwierdzone licznymi certyfikatami, niż cena i kraj produkcji.

 • 2010-05-20 | Komentarze: 0

  Targi Gier i Zabawek “Games&Toys” 2010

  Zapraszam do udziału w III Targach Gier i Zabawek “Games&Toys”, które odbędą się w dniach 8-10.10.2010 w Łodzi.

 • 2009-10-26 | Komentarze: 0

  II Targi Gier i Zabawek „Games&Toys” - podsumowanie

  W dniach 2-4 października 2009 odbyły się w Łodzi II Targi Gier i Zabawek „Games&Toys”. Targi organizowane przez firmę INTERSERVIS realizowane były we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych. Patronat nad targami objęły czasopisma „Branża Dziecięca” i „Świat Zabawek” a także serwis zabawki.com.pl, portale miastodzieci.pl, parenting.pl oraz TVP Łódź, Radio Łódź i The Times Dziennik Łódzki.

 • 2009-08-04 | Komentarze: 0

  Klocki CLICS Funny Wheelers

  100-elementowy zestaw konstrukcyjny pozwalający na zbudowanie 5 różnych modeli pojazdów.

 • 2009-07-21 | Komentarze: 0

  Salon KRAINA DZIECKA w Łodzi coraz bliżej

  W dniach 5 – 6 września 2009 roku odbędzie się w Łodzi III Salonie Artykułów i Usług dla Matki i Dziecka KRAINA DZIECKA. Organizatorem Salonu są Międzynarodowe Targi Łódzkie. W grupie patronów medialnych znajdują się: Branża Dziecięca, Świat Zabawek, zabawki.com.pl oraz portale parentingowe: czasdzieci.pl, miastodzieci.pl, parenting.pl, nivena.pl, strefamamy.pl, twoja-ciaza.com.pl, baby-shower.pl. Sponsorem nagród dla zwiedzających jest Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA.

 • 2009-06-27 | Komentarze: 0

  Red Castle i Philips Avent wybrane Hitami Mother & Baby 2009

  Produkty Red Castle i Philips Avent zdobywcami Hitów Mother & Baby 2009. Największe targi dziecięce w Polsce, których trzecia edycja zakończyła się w Warszawie, przyznawały swoje nagrody po raz pierwszy. O tym, komu przypadły, zadecydowali w głosowaniu użytkownicy serwisu aukcyjnego Allegro.pl.

 • 2009-06-27 | Komentarze: 0

  III Salon Artykułów i Usług dla Matki i Dziecka KRAINA DZIECKA

  W dniach 5 - 6 września 2009 roku odbędzie się w Łodzi III Salon Artykułów i Usług dla Matki i Dziecka KRAINA DZIECKA. Organizatorem Salonu są Międzynarodowe Targi Łódzkie. W grupie patronów medialnych znajdują się: Branża Dziecięca, Świat Zabawek, zabawki.com.pl oraz portale parentingowe: czasdzieci.pl, miastodzieci.pl, parenting.pl, nivena.pl, strefamamy.pl, twoja-ciaza.com.pl.

Strona 1 z 6
 1  2  3  4  5  6   następna »