Szukaj ofert



Oferta sprzedaży

Max 4 - części zamienne

Cena netto: 149,99 PLN / szt.


Opis oferty

1101 - Chassis + Chassis Guard - 70 zł
1101 - Chassis + Chassis Guard - 70,00 zł
1102 - Steering Hub + Front Upright + Rear Upright + Servo Arms + Antenna Retainer + Steering Servo Buffering Ring + Motor Pinion Cap + Wheel Hex - 50,00 zł
1104 - Optional Front Lower Arm(L/R) -40,00 zł
1202 - Body Post + Shock Caps + Battery Guard Plate + Servo Mount + Shock Assembly Units + Front/Rear Arms + Bumper - 60zł
1204 - Steering Linkage End - 25,00 zł
2101 - Centre Drive Shaft - 12,50 zł
2102 - Shaft Pin - 10,00 zł
2103 - Wheel Hex.Pin - 10,00 zł
3101 - Step Screw 3*14mm - 20,00 zł
3102 - Step Screw 4*11.5mm - 20,00 zł
3103 - Front Lower Arm Hinge Screw Rear Lower Arm Hinge Screw - 10,00 zł
3104 - Front/rear Diff. Outdrive Cup(long + short) - 30,00 zł
3105 - Front/Rear Wheel Axle - 30,00 zł
3107 - Front/rear Drive Shaft - 30,00 zł
3109 - Steering Linkage Bar - 30,00 zł
3111 - Shock Screw Bolt 3*27mm - 15,00 zł
3113 - Shock Spring Coil - 20,00 zł
3114 - Flange Lock Nut M4 - 25,00 zł
3115 - Grub Screw 3*3 - 25,00 zł
3116 - Steering Linkage Ball Stud - 50,00 zł
3117 - Round Head Screw 3*25mm - 15,00 zł
3118 - Flange Self Tapping Screw 3*10mm - 15,00 zł
3119 - Big Round Head Self Tapping Screw 3*10mm - 15,00 zł
3120 - Small Round Head Self Tapping Screw 3*10mm - 15,00 zł
3121 - Round Head Self Tapping Screw 2.6*10mm - 15,00 zł
3122 - Round Head Self Tapping Screw 2*8mm - 15,00 zł
4101 - Round Head Self Tapping Screw 3*8mm - 60,00 zł
4102 - Diff. Bevel Gears + Star Shafts + Shim - 25,00 zł
4103 - Ball Bearing 5*11*4 - 80,00 zł
4104 - Motor Pinon Gear (19T) /screw - 30,00 zł
4105 - 21T gear - 30,00 zł
4106 - 23T gear - 30,00 zł
5101 - Servo Gears - 10,00 zł
5102 - Plastic Bearing - 15,00 zł
5103 - O-ring (3mm)- 15,00 zł
5104 - O-ring (5mm) - 15,00 zł
5105 - Silicon Tubing - 15,00 zł
5106 - Bumper - 45,00 zł
5107 - Black Body Post Pad 20,00 zł
5108 - Motor Pad - 15,00 zł
6101 - Motor Sink Heat - 15,00 zł
6102 - ESC hoter - 10,00 zł
6103 - Clip - 15,00 zł
6104 - Cross Wrench - 15,00 zł
6105 - Hex. Remover - 10,00 zł
6106 - Wrench - 10,00 zł
6107 - Antena - 15,00 zł
7103 - Opony MAX4 - 35,00 zł
7204 - Felgi MAX4 - 30,00 zł
7502 - uggrade type - 45,00 zł
7504 - Felgi Off-Road MAX4 - 45,00 zł
7601 - Suspension Arm set - 59,00 zł
7602 - Aluminum Front/rear Shock Tower + Ball Stud. + Screws + Nuts - 59,00 zł
7601 - Su

Szczegóły oferty

  • Dodano: 2009-09-07
  • Stan: Używany
  • Marka: HBX
  • Cena netto: 149,99 PLN / szt.

Liczba wyświetleń: 1166

Kategoria