VII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME

 • 2016-02-04, 17:57

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  VII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME

  VII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME
  Wielkie spotkanie branży dziecięcej

  KIDS’ TIME już w lutym w Targach Kielce

  Największe spotkanie tego sektora w Europie Środkowo – Wschodniej i jedno z najważniejszych na Starym Kontynencie. Wydarzenie, które co roku przyciąga do stolicy województwa świętokrzyskiego czołowe firmy branży dziecięcej z Polski i zagranicy. VII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędą się od 25 do 27 lutego 2016 roku.

  KIDS’ TIME to wystawa o charakterze B2B, która od kilku lat jest miejscem premierowych prezentacji produktów dedykowanych dzieciom. Tu tworzą się i kształtują rynkowe trendy w sektorze wózków i fotelików, zabawek, ubrań i artykułów dziecięcych. To trzy dni ciężkiej marketingowej pracy, która często wpływa na działania firm przez cały rok.

  Każdego roku nowy rekord

  W ubiegłym roku KIDS' TIME zgromadził ponad 320 firm z 10 krajów świata. W porównaniu do poprzedniej edycji lista wystawców była dłuższa o blisko 50%. Wydarzenie odwiedziło 4238 specjalistycznych zwiedzających z 33 krajów. Wszystko wskazuje na to, że nadchodząca wystawa pobije dotychczasowy rekord. Udział w KIDS’ TIME 2016 potwierdziło już przeszło 90% ubiegłorocznych wystawców.

  O dziecięcych produktach rozmów kilka

  Każdego roku w czasie KIDS’ TIME organizowanych jest wiele merytorycznych spotkań: konferencji, seminariów, prezentacji. Dzięki wsparciu partnerów, kielecki ośrodek gości najlepszych specjalistów z całego świata. W ubiegłym roku swoje wystąpienie miała między innymi dr Maria Costa z hiszpańskiego instytutu AIJU (European Institute of Children’s Products and Leisure). Wśród tematyki konferencji znaleźć można było również logistykę oraz rozwiązania e-commerce.

  Tegoroczna edycja i pod tym względem zapowiada się bardzo obiecująco.

  W planach są między innymi warsztaty ze światową specjalistką w dziedzinie trendów zabawkarskich – Reyne Rice z Nowego Jorku. Czym jeszcze zaskoczą organizatorzy w tym roku? Wszystkie tematy poruszane podczas nadchodzącej wystawy poznamy już na początku przyszłego roku.

  W prognozie deszcz nagród

  Tradycją KIDS’ TIME są nagrody dla najlepszych produktów prezentowanych w czasie targów. Podczas targów wręczane są również nagrody branżowe przyznawane między innymi przez portal Zabawkowicz.pl, czasopismo „Branża Dziecięca” które wybiera Handlowca Roku i Firmę Roku, a także serwis fotelik.info – organizatora Mistrzostw Polski "Fotelikiada"

  Zapraszamy do Targów Kielce od 25 do 27 lutego 2016 roku!

  www.kidstime.pl

  Gość: KIDS' TIME

 • 2020-08-15

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

 • 2020-08-15

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

Odpowiedz
Strona 1 z 1
 1