Szukaj firmy


ZABAWKARSTWO

Informacje ogólne

Firma ZABAWKARSTWO Marian Woźniak powstała w 1981 roku.

Na początku byliśmy jedynie manufakturą, lecz dzisiaj jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą. Siedziba wraz z zakładem produkcyjnym znajduje się w Kaliszu przy ul. Nałęczowskiej 3. Głównym profilem działalności jest produkcja zabawek pluszowych.

W swojej ofercie posiadamy ponad 200 rodzajów zabawek pluszowych, o wielkości od 20 cm do 180 cm, o zróżnicowanej kolorystyce i zdobnictwie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów produkujemy zabawki wg indywidualnego zamówienia. W ciągłej produkcji mamy ok. 120 wzorów. Oferujemy bardzo dobrą jakość pluszaków, trwałość i estetykę oraz nowoczesne, niekonwencjonalne wzornictwo.
Używamy materiałów wysokiej jakości, przez co zabawki nasze spełniają wymogi bezpieczeństwa UE.

Poprzez jasne i stałe zasady kształtowania kosztów staramy się aby ceny przez nas proponowane były konkurencyjne i zachęcały do stałej współpracy.
Nasze wyroby mogą być doskonałym prezentem, dawanie którego jest ogromną radością.

Szeroka oferta i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam zaspokoić potrzeby klientów indywidualnych i odbiorców hurtowych, w tym międzynarodowe koncerny. Nasze zabawki kupić można w takich krajach jak: Słowacja, Rosja, Ukraina i Czechy.

Dostarczamy, również maskotki na imprezy organizowane przez Kancelarie Premiera, Prezydenta i Sejmu. Prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju poprzez sieć sklepów i hurtowni zapewniając wyłączność na terenie danego miasta, przyjmując zasadę jedno miasto jeden sklep. Dostarczamy towar bezpośrednio do odbiorców.

Zapraszamy do wpółpracy.