Szukaj firmy


Yiwu Tianxia Industry & Trade Co., Ltd.

Informacje ogólne

Ustanowiony w maju 2006 r., Yiwu Tianxia Industry & Trade Co, Ltd. produkuje i handluje szerokiej gamy temat jako biorące zobaczyć na ekranie produktów, nowości towarów, upominki promocyjne, itp. Nasze fabryki został zatwierdzony przez Zarz Systemu Jakości ISO9001: 2000 System ochrony środowiska ISO14001: 2004.

Nasze produkty zostały dobrze przyjęte przez klientów na całym świecie. Oprócz najwyższej klasy produktów wykonanych przez siebie, mamy także pozyskiwania zespołu profesjonalnych, którzy poświęcają się dla pozyskiwania najbardziej popularnych, aktualne jak widać na ekranie produkty z fabryk w całej wschodniej części Chin, która jest obecnie największą bazą wytwarzania świata.

Naszą misją jest dodanie do konkurencyjności firmy poprzez oferowanie Państwu najbardziej innowacyjne, najwyższej jakości produktów po możliwie najniższej cenie z naszych najbardziej satysfakcjonujące usługi. Czy jesteś siedzibę importer, hurtownik lub tylko na rozpoczęcie działalności staramy się sprzedawać w serwisie eBay lub w lokalnym sklepie, mamy swój i partnera wiarygodnego dostawcy z Chin.

Skontaktuj się z nami!