Szukaj firmy


Wytwórnia Farb Artystycznych

Informacje ogólne

Wytwórnia Farb Artystycznych "OTOCKI" jest firmą założoną w 1981 roku. Początkowo w spektrum naszej produkcji znajdowały się pomoce naukowe dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Dzięki bacznej analizie potrzeb klienta wyspecjalizowaliśmy się w produkcji farb plakatowych. Zdobyliśmy doświadczenie w tej dziedzinie, zwiększając z roku na rok sprzedaż, a tym samym grono usatysfakcjonowanych klientow.

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości farb plakatowych, spełniających oczekiwania klientów. Od wielu lat naszym najważniejszym priorytetem jest otwartość na potrzeby klienta i elastyczność w przygotowywaniu oferty. Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zleceń oraz (na życzenie) oferujemy własny transport.

Stawiając sobie te cele, troszczymy się równocześnie o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego też nasze produkty posiadają atest PZH - HZ oraz znak bezpieczeństwa CE wydany przez Bureau Veritas Francja.

Farby plakatowe "Otocki" produkujemy z najwyższej jakości komponentów, zawierających naturalne składniki. Ze względu na szeroką możliwość zastosowania oraz bogatą gamę oferowanych kolorów, polecamy je zarówno do edukacji plastycznej dzieci i młodzieży, jak i do profesjonalnego użycia przez artystów plastyków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.