Szukaj firmy


Simba Toys Polska Sp. z o.o.

Informacje ogólne

Simba Toys Polska jest spółką należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Grupa Simba & Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i wiele innych. Naszym priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek. Zalety naszych produktów poznały dzieci na całym świecie. Na rynek polski wprowadzamy zabawki uwielbiane przez dzieci we wszystkich częściach świata. To dla nich tworzymy takie kolekcje jak: Disney Princess, Eichhorn, Steffi Love, Schuco, Dickie. Pragniemy dać dzieciom radość i wywołać uśmiech na buziach dzieci. Jednocześnie dbamy, aby nasze zabawki rozwijały zdolności manualne oraz umiejętności kreatywnego myślenia.

W naszej ofercie znajdują się zabawki zarówno dla maluchów – Simba Baby, jak również dla dzieci starszych Simba World of Toys. Posiadamy linie dla chłopców Dickie i dla dziewczynek Steffi Love. Pomimo szerokiego asortymentu, który na dzień dzisiejszy stanowi około 1 000 pozycji, co roku wprowadzamy nowe produkty na rynek polski.

Firma Simba Toys Polska Sp. z o.o. jest silną marką z ustabilizowaną pozycją, która może konkurować z firmami zabawkarskimi, zarówno pod kątem asortymentu jak i ceny. Pozyskaliśmy szeroki krąg klientów, do których zaliczyć można prawie wszystkie sieci, duże hurtownie zabawek i sklepy.

Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa nasza oferta i znajdziecie w niej również coś dla siebie i swoich pociech.