Szukaj firmy


QElements

Informacje ogólne

Dystrybutor: WhyCry Mini, Klocki Gwiazdki, Klocki Magiczne Kształty, Pierwsze Puzzle firmy Creatives, Wyklejane Obrazki.

Podczas tegorocznych Targów Moje Dziecko w Warszawie sprzedaliśmy ponad 300 naszych produktów. Wszystkie produkty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem dzieci oraz rodziców, ze względu na kolorystykę, funkcjonalność, możliwości zabawy.

WhyCry Mini, to narzędzie niezbędne dla młodych, nowoczesnych rodziców. WhyCry Mini w ciągu 10 sekun, z dokładnością do 98% przetłumaczy płacz dziecka i zidentyfikuje jego emocje. Udowodniono, że dzieci które są rozumiane, a ich potrzeby spełniane są o 25% inteligętniejsze, ich IQ może być nawet o 10 punktów wyższe. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem WhyCry Mini na Polskę.

WhyCry Mini to:
• nowość i oryginalność na polskim rynku,
• urządznie które nie ma konkurencji,
• pożądany produkt przez rodziców,
• produkt jest przygotowany do wprowadzenia na polski rynek - polskie opakowanie i instrukcja obsługi,
• jest to małe urządzenie, które nie zajmie dużej powierzchni magazynowej (108g; 7,8cm x 7,8cm x 2,3cm),
• ma rok gwarancji – jeżeli produkt nie został zniszczony przez klienta wymieniamy od ręki,
• testowany przez mamy w Polsce - zobacz opinie www.zroumdziecko.pl

Oferujemy dogodne formy płatności, wysokie rabaty, nowe edukacyjne zabawki na polskim rynku w cenie satysfakcjonującej sklep oraz klienta, produkty które wspierają rozwój dziecka, przez co przyciągają sklepom nowych klientów.

Klocki importujemy z Singapuru. Singapur to po Japonii najbardziej rozwinięte i nowoczesne państwo Azji, które jest najważniejszym i największym centrum edukacji w całej Azji jak i na świecie. Klocki Gwiazdki i Klocki Magiczne Kształty w Singapurze odniosły sukces, uwielbiają je dzieci i rodzice, podobnie w Australii gdzie klocki są rozpoznawalnym i pożądanym produktem.

Realizujemy zamówienia hurtowe. Zapraszamy sklepy oraz hutownie do współpracy.