Szukaj firmy


P.P.H.U. CHILI

Informacje ogólne

P. P. H. U. CHILI - zajmujemy się haftem komputerowym, jesteśmy producentem pierwszych na runku polarowych pokrowców GSM zdobionych haftem komputerowym. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo dużą liczbę wzorów - co wyróżnia nas spośród innych firm. Liczba wzorów możliwych do umieszczenia na pokrowcach jest praktycznie nieograniczona, gdyż sami projektujemy nowe na bieżąco.

W naszej ofercie posiadamy pokrowce zapinane na rzep, do których może być dołączona smycz do pokrowców, także naszej produkcji.

Pokrowce GSM CHILI charakteryzują się pełna personalizacją produktu- zamawiający mogą wybrać kolor materiału pokrowca, wzór umieszczony na nim, jak i kolor smyczy do pokrowców.

Z powodzeniem oferujemy również pokrowce NOWEGO typu - REKLAMOWE POKROWCE GSM, tzn. takie na których widnieje wyhaftowane komputerowo logo Państwa firmy (po uprzednim sprawdzeniu czy owe jest możliwe do wykonania) .

Zapraszamy do zadawania pytań. Na życzenie możemy przesłać Państwu próbkę naszego produktu w celu sprawdzenia przez Państwa jakości wykonania.

Z poważaniem
zespół P. P. H. U. CHILI