Szukaj firmy


P.P.H. Implast s.j.

Informacje ogólne

Dzieci są dla nas najważniejsze. Od 19 lat staramy się żeby w naszych wózkach czuły się jak najlepiej.
“Jakość na każdym etapie produkcji”.
Już dawno temu zaczęliśmy wprowadzać to hasło w życie z myślą o tym, aby małym pasażerom zapewnić komfort, wygodę i bezpieczeństwo. W naszym biurze projektowym konstruktorzy opracowują nowe wzory stylistyczne oraz wdrażają skuteczne rozwiązania technologiczne. Wszystko po to, aby nasze produkty były jeszcze lepsze i służyły dzieciom, a rodzice nie mieli
z nimi problemu.
Nowe Volanty, Boldery, Spaidery i inne nasze wózki, zanim trafią do produkcji przechodzą ciężkie testy wytrzymałościowe w laboratorium. Tam, wózki zanim wyjadą na prawdziwe drogi, przechodzą surowe testy wytrzymałościowe na specjalnych urządzeniach bada-wczych. Przyrządy testowe symulują najbardziej niekorzystne przeszkody i nierówności. Wózki pokonują trasę o długości 150 kilometrów w ruchu ciągłym z prędkością 5 km/h i z obciążeniem 20 kg.
Stale współpracujemy ze sprawdzonymi pod-wykonawcami zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi, którzy dostarczają nam komponenty konstrukcyjne oraz elementy wykończeniowe. Wszystkie produkty, akcesoria i wyposażenie objęte są gwarancją. Zauważyli to młodzi rodzice, którzy nasze wózki obdarzyli dużym zaufaniem.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową kolekcję naszych wózków. Powstała ona przy współpracy oraz dzięki opiniom naszych partnerów z krajów, do których je wysyłamy.
Dzieci z wielu miast Europy, Ameryki i Azji jeżdżą naszymi wózkami.
Cieszy nas to, że nasze wózki łączą kontynety.

Nie prowadzimy sprzedaży internetowej!