Szukaj firmy


FW KLIMEK-PLAST

Informacje ogólne

Firma FW KLIMEK-PLAST jest czołowym producentem części do wózków dziecięcych od lat 70-tych.
Część produkcji wykonujemy na indywidualne zlecenie klientów pod kierownictwem firmy, począwszy od wykonania form aż do gotowego wyrobu. Cechą szczególną wyróżniającą FW KLIMEK-PLAST na rynku jest elastyczność i umiejętność dostosowania się do potrzeb odbiorcy. Obecnie FW KLIMEK-PLAST będzie zajmować się również produkowaniem części do kosiarek.
W swojej ofercie FW KLIMEK-PLAST obecnie posiada szeroką gamę produktów własnego projektu między innymi koła, a także gondole, widełki, blokady do widełek, tulejki, łożyska, dekle, kapturki, korki do rurek, łyżwy, obudowy osi, otulinę, opony, oparcia, podkładki do obudowy osi, podnóżki, stopki, wkręty, zaślepki.
FW KLIMEK-PLAST zajmuje się również przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku, formowania próżniowego, wytłaczania. Oferujemy usługi na wtryskarkach, a także wykonywanie form wtryskowych.
Do tej pory FW KLIMEK-PLAST używał do produkcji wyrobów takich tworzyw sztucznych jak PP, PE, PA, ABS, PS, PCV, EVA, jednak jesteśmy otwarci na inne możliwości.