Szukaj firmy


Elabi - gadżety reklamowe, maskotki reklamowe, stroje reklamowe

Informacje ogólne

Tajemnicą naszego sukcesu jest bliski kontakt z Klientem oraz ciepła, rodzinna atmosfera. Już dawno zrozumieliśmy, że w procesie tworzenia należy zapewnić projektantowi nieskrępowane i komfortowe warunki. Dlatego wszystkie projekty są niepowtarzalne, przepełnione atmosferą otoczenia, w którym przychodziły na świat.
Nasza firma projektuje już od 20 lat. Wypracowane przez ten czas metody pracy są niepowtarzalne, a ich efektywność można mierzyć miarą naszych osiągnięć. Zespół ludzi projektujących na Państwa potrzeby został stworzony nie tylko z najlepszy fachowców, ale z ludzi wrażliwych na piękno otaczającego świata, projektujących empatycznie i z pasją.
Nasza wielka podróż w świat zabawek dziecięcych rozpoczęła się na początku lat dziewięćdziesiątych. Od początku byliśmy świadomi jak wymagającą grupę odbiorców wybraliśmy. Dlatego nauczyliśmy się patrzeć ich oczyma. Dzieci wielokrotnie opiniowały nasze projekty, dostosowując spojrzenie dorosłych do ich własnego świata.
Od 1994 roku stopniowo wprowadzamy do oferty handlowej wytwarzane przez nas zabawki pluszowe.
W roku 1996 postanowiliśmy większą część naszej produkcji przestawić na maskotki wykonywane na zlecenie agencji reklamowych oraz firm zainteresowanych nowoczesną promocją swojego wizerunku.
Nasz dynamiczny rozwój, inwencja i profesjonalizm zostały docenione w 1998 roku przez firmę Tetley, która zleciła nam zaprojektowanie i wykonanie maskotki.
XXI wiek "Elabi" świętowało na Światowych Targach w Hanowerze. Miasto Kraków reprezentował mierzący 220 cm, a wykonany przez nas, Krakowski Smok.
Kolejny rok, kolejny sukces. "Elabi" zaprojektowało i wykonało ponad 100 sztuk stroju reklamowego dla światowego lidera produkcji baterii, firmy "Duracel".
Światowym wydarzeniem medialnym roku 2004 są igrzyska olimpijskie w Atenach. "Elabi" dołożyło swoją cegiełkę do realizacji tego wielkiego projektu medialnego produkując gadżety sportowe dla jednej z największych firm GSM.

Nie można wyobrazić sobie lepszej promocji pozytywnego wizerunku firmy, jak rodzinne zdjęcie z jej maskotą.
Ponieważ najlepszym sposobem na wypromowanie firmy jest bezpośredni kontakt, dlatego proponujemy Państwu niepowtarzalną okazje na zaprzyjaźnienie Klientów z waszym pluszowym, miłym w dotyku i uśmiechniętym znakiem rozpoznawczym.
Stroje reklamowe to wielkie, żywe, kolorowe maskoty, spacerujące po ulicach, w centrach handlowych lub na imprezach promocyjnych. Maskoty, które można dotknąć, z którymi można porozmawiać, maskoty rozdające prezenty i organizujące zabawy dla dzieci.

Reasumując.

Jeśli chcesz uzyskać wszechstronną informację i profesjonalną pomoc przy zaprojektowaniu i wyprodukowaniu takich przedmitów, jak - gadżety reklamowe, stroje reklamowe, maskotki pluszowe, maskotki reklamowe, breloczki, reklamowe gadżety z logo firm, zabawki, kostiumy reklamowe, czapki dla kibiców, bandanki reklamowe, pluszaki, torby reklamowe, zabawki reklamowe pluszowe, upominki reklamowe, pluszowe zabawki, prezenty reklamowe - skorzystaj z wiedzy i wieloletniego doświadczenia - Elabi.