Szukaj firmy


"DUDUŚ" Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa

Informacje ogólne

Nasza firma powstała w 1991 roku. W pierwszych dwóch latach działalności zajmowaliśmy się sprzedażą artykułów piśmienniczych, papierniczych i kreślarskich znanych producentów światowych, takich jak: Parker, Drescher, Schwan-stabilo, Bic, Steadthler, Rystor, Pentel i innych.
W 1996 roku, po krótkiej przerwie, rozszerzyliśmy profil naszej działalności na obszar montażu zestawów komputerowych, sprzedaży peryferiów i akcesoriów do sprzętu komputerowego.

Po pięciu latach działalności w branży komputerowej otrzymaliśmy kilka tytułów i wyróżnień od firm zajmujących się produkcją sprzętu komputerowego. Wymienimy te, które są dla nas najbardziej cenne: RESELLER od firmy Verbatim, za wyniki sprzedaży i obsługę klientów w 2001 roku; najcenniejszym wyróżnieniem jest dla nas pozyskanie tytułu Autoryzowanego Dealera Produktów Samsung otrzymanego w 2002 roku.

W styczniu 2004 roku pojawiły się w naszej ofercie pierwsze modele do sklejania, a pół roku później narzędzia do cięcia renomowanej japońskiej firmy „OLFA”. Od tego czasu rozwijamy naszą ofertę o modele kartonowe, plastikowe i żywiczne. Impulsem, który utwierdził nas w modelarskim przedsięwzięciu jest otrzymana przez naszą firmę zgoda na sprzedaż hurtową narzędzi „OLFA”.

W ubiegłym roku rozpoczęliśmy produkcję gipsowych elementów do makiet i dioram. Mamy też inne własne produkty dla modelarzy.

Pragniemy również zaprosić do współpracy sklepy i hurtownie.

Z wyrazami szacunku

Zespół „DUDUŚ”
Zbigniew Nykiel