Szukaj firmy


DREWEX Spółka Akcyjna

Informacje ogólne

Kiedy w rodzinie pojawia się dziecko jest to nie tylko jedno z najwspanialszych wydarzeń, jakiego człowiek- w tym wypadku rodzic- może w swoim życiu doświadczyć, ale i wyzwanie o nieporównywalnej z niczym randze, Starając się zapewnić dziecku wszystko, co niezbędne dla harmonijnego rozwoju, nasze działania ukierunkowujemy zarówno na sferę uczuciowo-emocjonalną, jak i na cały szereg z pozoru tylko bardziej prozaicznych "odcinków".

Na ile to możliwe, pragniemy dać naszemu dziecku to, co ów harmonijny rozwój umożliwi, począwszy rzecz jasna od miłości, skończywszy na zabawce.

Propozycja wadowickiej firmy "DREWEX" - daje nam gwarancję, iż w pewnym zakresie naszych starań dokonaliśmy najwłaściwszego wyboru.

Polityka firmy jest podstawą budowy i funkcjonowania Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem. Celem firmy jest utrzymanie pozycji lidera na rynku krajowym w produkcji mebli i pościeli dla dzieci i niemowląt oraz dążenie do wzrostu znaczenia firmy na rynkach międzynarodowych. Powyższą politykę będziemy realizować poprzez :
·nieustanne badanie potrzeb Klientów oraz innych zainteresowanych stron w celu osiągnięcia ich satysfakcji,
·ciągłe doskonalenie procesów realizowanych w firmie DREWEX w celu ograniczenia kosztów produkcji oraz zapobieganiu zanieczyszczeniom,
·podejmowanie działań dla samorealizacji pracowników oraz utożsamienia się ich z firmą,
·działanie zgodne z aktualnie obowiązującym prawem w zakresie jakości, bezpieczeństwa i środowiska.
W celu osiągnięcia powyższej polityki w firmie jest wdrażany i będzie stosowany zintegrowany system zarządzania jakością oparty na normach ISO 9001 i 14001.

Przyjęta polityka Firmy jest oświadczeniem woli właściciela i wszystkich pracowników a system zarządzania będzie doskonalony i rozwijany.

DREWEX - przedsiębiorstwo funkcjonujące na rynku od ośmiu lat - to zakład produkcyjny, który mieści się w Tomicach koło Wadowic, zatrudniający łącznie 135 pracowników, specjalizujący się w produkcji łóżeczek dla niemowląt i małych dzieci, a także dziecięcych mebli pokojowych oraz pościeli.

Na bogatą ofertę składa się 40 pozycji asortymentowych mebli dostępnych w kilkunastu opcjach oraz ok. 100 rodzajów pościeli w szerokiej gamie wzorów, W grupie mebli można znaleźć tak ciekawe propozycje, jak łóżeczko z możliwością przerobienia na tapczan, komoda z poszerzonym blatem, regał, biurko do nauki czy krzesełko do karmienia niemowląt.

Co przy tym charakterze działalności szczególnie istotne, wszystkie wyroby posiadają wymagane atesty, wszystkie też wyróżnia autentycznie wysoka jakość, funkcjonalność i estetyka wykonania- pochodne stosowania odpowiedniego surowca (lite drewno sosnowe oraz bukowe), doskonałe kwalifikacje załogi oraz nowoczesny park maszynowy i zaawansowana technologia. Że nie jest to gołosłowne, najlepiej przekonuje o tym rynkowa renoma "DREWEX"-u: w swojej branży firma należy do ścisłej krajowej czołówki a jej wyroby cieszą się sporym uznaniem również u odbiorców zagranicznych w takich krajach, jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, Rosja, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Chorwacja, Węgry, Słowacja, Czechy, Niemcy, Szwajcaria, Belgia, Dania, Francja, Wielka Brytania i Irlandia, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Islandia, Arabia Saudyjska, Singapur, ZEA.