Szukaj firmy


Best Price Product Sp. z o.o.

Informacje ogólne

Firma wielobranżowa Best Price Product Sp z O.O. jest w 100% polskim przedsiębiorstwem, działającym od 2003 roku. W asortymencie naszej firmy znajdują się meble dla dzieci firm Globinit i Cilek, a także wykonujemy własne meble pod marką BabyBest.

Meble dla dzieci: BabyBest

Wiemy, że pokój dziecięcy powinien być utrzymany w wesołych tonacjach kolorystycznych. Kolorowe ściany, przedmioty a przede wszystkim meble dobrze wpływają na psychikę dziecka i jego rozwój. Dlatego nasza firma oferuje kolorowe mebelki dopasowane do preferencji maluchów (nie jak to często bywa do gustu rodziców). Nasze meble wpływają korzystnie na rozwój psychofizyczny dziecka, inspirują dziecięcą twórczość i zabawę, a przede wszystkim są spełnieniem dziecięcych marzeń.

Funkcjonalność, estetyka i trwałość mebli skierowanych dla naszych najmłodszych klientów to nasz priorytet. Dlatego meble oferowane przez naszą firmę są wykonywane z materiałów najwyższej jakości posiadające certyfikaty stosowania w artykułach dla dzieci.

Nasza firma

Zapraszamy państwa do siedziby firmy oraz ekspozycji mebelków znajdującej się w Poznaniu przy ul Bukowskiej 237 (przed przyjazdem prosimy o telefon)