Szukaj firmy


Americana Rafał Starowicz

Informacje ogólne

Nasz sklep oferuje Meble dla dzieci - Bajkowe Meble Dla Dzieci - www.mebledladzieci.com.pl - Znajdziesz tu meble dla dzieci ,meble dziecięce oraz akcesoria do pokoju dziecięcego. Oferuje wspaniałe meble dla dzieci. Jeśli interesują Cię meble dla dzieci i chciałbyś aby pokój dziecięcy był czymś wyjątkowym to zapraszamy do nas.
1 kwietnia otwarliśmy stoisko handlowe w Galerii Handlowej "Solvay Park" w Krakowie, gdzie sprzedajemy meble dla dzieci. Zapraszamy serdecznie do zobaczenia mebli na żywo.
Firma Americana zajmuje się importem oraz sprzedażą artykułów dla dzieci z USA. Nasza firma oferuje bajkowe meble dla dzieci z motywami popularnych bajek. Sprzedajemy meble dla dzieci, meble dziecięce, meble do pokoju dziecka, zestawy mebli, łóżeczka , stoliki oraz szafki. Nasze meble są idealne dla dzieci do 6 roku życia. Meble dla dzieci , meble dziecięce charakteryzują się kolorowymi ,bajkowymi motywami. Nasze meble dla dzieci wspaniale wypełnią pokój twojego dziecka. Meble dla dzieci posiadaja wszelkie atesty bezpieczeństwa. Meble dla dzieci które prezentujemy na tej stronie przypadną do gustu twojemu dziecku. Urządzasz pokój dla dziecka , dobrze trafiłeś ,nasze meble dla dzieci, meble dziecięce to jest to co twoje dziecko potrzebuje do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli jesteś zainteresowany jakąś rzeczą z USA to napisz do nas a napewno uda nam się to sprowadzić dla ciebie. Mamy długie doświadczenie w sprowadzaniu rzeczy z USA.

Wszystkie rzeczy sprowadzane przez nas są renomowanych i cenionych firm takich jak:
- Graco
- Fisher-Price
- Barbie
- Delta
- Baby Trend

Motywy bajek które pojawiają się w naszych meblach dla dzieci to:

- Disney Winnie The Pooh - meble dla dzieci z motywem Winnie The Pooh Kubusia Puchatka
- Disney Princess - meble dla dzieci z motywem Disney Princess Księżniczkami
- Sesame Street Elmo - meble dla dzieci z motywem Sesame Street Elmo z ulicy Sezamkowej
- Disney Pixar Cars - meble dla dzieci z motywem Zygzak Mcqueen Disney Pixar Cars z samochodami
- Strawberry Shortcake - meble dla dzieci z motywem dziewczynki Strawberry Shortcake Truskawki
- Dora The Explorer - meble dla dzieci z motywem Dora The explorer dziewczynką Dora
- The Mermaid -meble dla dzieci z motywem Disney The Mermaid Syrenki Arielki

Nasze meble skierowane są dla dzieci od urodzenia do 6 roku życia. Wszystkie nasze meble sprowadzamy prosto z USA. Zapraszam na naszą strone www.mebledladzieci.com.pl oraz na nasze aukcje na Allegro. Sprzedajemy pod nickiem Firma_Americana .

Cenimy sobie uczciwość i solidność. Pod tym względem możesz na nas liczyć. Tego samego oczekujemy od naszych kontrahentów.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą to zapraszamy do kontaktu z nami.

Dział Obsługi
Bajkowe Meble Dla Dzieci
www.mebledladzieci.com.pl
Kontakt mailowy: info@americana.nazwa.pl
Kontakt telefoniczny: 0-501-745-039 Rafał
0-501-745-073 Maja