Szukaj firmy


Aban

Informacje ogólne

Idea stworzenia sklepu z zabawkami powstała, jako połączenie naszych zainteresowań modelarskich i zamiłowania do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Postanowiliśmy przekonać jak największą ilość osób do spędzania wolnego czasu na łonie natury wraz ze swoimi bliskimi. Aby wypoczynek stał się atrakcyjną formą zabawy dla nas i naszych dzieci zapraszamy do zakupu naszych produktów. Są to zabawki i sprzęt, który można wykorzystywać na dworze, czyli:

- latawce

- zabawki latające

- zabawki zdalnie sterowane

- sprzęt sportowy

jest nie tylko sklepem z zabawkami, jest również centrum informacji o organizowanych imprezach sportowych, edukacyjnych, zawodach modelarskich i innych wydarzeniach związanych ze spędzaniem wolnego czasu. Wszystkich, którym bliska jest propagowana przez nas idea, serdecznie zapraszamy do współtworzenia naszej witryny poprzez zamieszczanie na niej swoich informacji o imprezach i recenzji produktów.

W naszym sklepie każdy klient niezależnie od wieku znajdzie coś interesującego dla siebie. Jest to możliwe dzięki naszej polityce handlowej, która polega na oferowaniu najnowszych na rynku europejskim, wyłącznie najlepszej jakości produktów dostępnych zaraz po ich wejściu na rynki europejskie. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z wieloma producentami zabawek i sprzętu sportowego z całego świata.