Szukaj firmy


AXEL - MALINA

Informacje ogólne

Firma Axel została założona w 1993 roku, wtedy to pojawiły się puzzle z charakterystycznym trójkątnym logo i od razu zdobyły sobie uznanie na polskim i zagranicznym rynku zabawkarskim. Osiągnięto to dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, bogatemu wzornictwu oraz znacznym walorom edukacyjnym, poznawczym i estetycznym wszystkich naszych zabawek dla milusińskich.

Nasze puzzle cieszą się rosnącym zainteresowaniem, dlatego wychodząc naprzeciw wymaganiom i potrzebom Naszych Klientów ciągle poszerzamy asortyment.

Dzięki bogatej i zróżnicowanej ofercie tematycznej – każdy znajdzie u nas coś dla siebie.Wybierać można m.in. spośród takich działów jak: bajki, zwierzęta, motoryzacja, zabytki, pejzaże świata.

INDEX

KATALOG

O FIRMIE

KONTAKT

Pomysłodawcami często są same dzieci, chętnie opowiadające o swoich marzeniach i upodobaniach, które później stara się realizować Axel.

Rozwój naszej firmy zdaje się trafnie ilustrować sama nazwa, bowiem axel w języku sportowców oznacza skok w łyżwiarstwie figurowym. Zdarza się, że bywa podwójny, a nawet potrójny. I tu nasuwa się pewna analogia...